Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

MECLOV - Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem nejel při pravém okraji vozovky a střetl se s protijedoucím vozidlem. Po dopravní nehodě nezastavil, nesepsal s majitelkou poškozeného vozidla záznam o dopravní nehodě a odjel. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 13. ledna 2020 v 06:55 hodin na silnici II. třídy č. 193 na silnici mezi obcemi Horšovský Týn a Domažlice v katastru obce Meclov. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem jel od Domažlic na Horšovský Týn. Nejel při pravém okraji vozovky a střetl se s protijedoucím vozidlem tovární značky Toyota. Po dopravní nehodě nezastavil, neučinil patřičná opatření, nesepsal s majitelkou poškozeného vozidla záznam o dopravní nehodě a odjel. Na vozidle Toyota vznikla škoda ve výši 5 tisíc korun. 
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
14. ledna 2020

vytisknout  e-mailem