Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

LIBEREC - Nehoda se stala v neděli 13. ledna 2019 kolem půl druhé odpoledne poblíž prodejny Sport Brzák na ulici Hanychovská. 

Dopravní policisté šetří nehodu, která se stala v neděli 13. ledna 2019 kolem půl druhé hodiny odpoledne v Liberci, na ulici Hanychovská. Došlo zde ke střetu osobního vozidla s chodkyní. Neznámá řidička jela ulicí Hanychovská ve směru od křižovatky s ulicí Sázavská, a to směrem k ulici Americká. V místech poblíž prodejny Sport Brzák došlo ze zatím nezjištěných příčin ke střetu neznámého vozidla s chodkyní, která přecházela vozovku z pravé strany na levý chodník. Po střetu upadla dívka na zem. Neznámá řidička na místě nezastavila a z místa nehody odjela směrem na Ještěd, aniž by učinila opatření, která ji ukládá zákon. Dívka utrpěla při nehodě lehké zranění, se kterým byla převezena vozidlem Zdravotnické záchranné služby na ošetření do Krajské nemocnice Liberec. 

Dopravní policisté nyní po neznámé řidičce, pravděpodobně v osobním vozidle zelené barvy, pátrají. Zároveň se obracíme na případné svědky události, kteří danou nehodu viděli, aby se přihlásili policistům prostřednictvím  bezplatné tísňové linky 158  nebo přímo na Dopravní inspektorát policie Liberec tel.číslech: 974 466 570 nebo  974 466 251. Jakékoliv informace k této nehodě mohou policistům přispět k objektivnímu posouzení nehodového děje a ustanovení druhého účastníka dopravní nehody. 
 

14. 1. 2019
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí 

vytisknout  e-mailem