Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

ZLÍNSKO: Narazil do odbočujícího cyklisty. 

V pondělí 30. října krátce po 16. hodině se ve Zlíně na třídě Tomáše Bati v křižovatce s ulicí U Dřevnice stala dopravní nehoda mezi osobním vozidlem tovární značky Daihatsu a jízdním kolem padesátiletého cyklisty.
K dopravní nehodě došlo tak, že dvaasedmdesátiletý řidič vozidla, jedoucí po třídě Tomáše Bati ve směru na Otrokovice projížděl křižovatkou ve středním jízdním pruhu pro přímý směr a narazil pravou přední částí automobilu do jízdního kola cyklisty, který zrovna odbočoval z třídy Tomáše Bati vlevo do ulice U Dřevnice.
Cyklista utrpěl zranění, které si vyžádalo převoz do Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Celková škoda na vozidlech je předběžně vyčíslena na více než 50 tisíc korun. Dechová zkouška byla u obou účastníků nehody negativní.
Zlínští kriminalisté další okolnosti a příčiny nehody nadále vyšetřují a žádají veřejnost o spolupráci. Důležité jsou zejména informace od očitých svědků nehody. Ty policisté přijmou na kterékoliv policejní služebně, popřípadě na bezplatné telefonní lince 158.

1. listopadu 2018, nprap. Petr Jaroš
nehoda Zlín.jpgnehoda Zlín.jpg

vytisknout  e-mailem