Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Hledáme svědky

SOKOLOVSKO – Volejte na 158.  

Sokolovští dopravní policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo dne 18. prosince 2015 v 17:40 hodin na tříramenné křižovatce silnic II. třídy číslo 210 se silnicí III. třídy číslo 21042, a to mezi osobním vozidlem značky Škoda Octavia a osobním vozidlem Škoda Roomster.

K dopravní nehodě mělo dojít tak, že řidička vozidla Octavia jela po silnici II. třídy číslo 210 ve směru od Kraslic směrem k obci Jindřichovice, kdy v prostoru křižovatky se silnicí III. třídy číslo 21042 přejela na vedlejší komunikaci, kde přejela dále do protisměru. Zde levou přední částí vozidla Octavia narazila do levé boční části stojícího vozidla Škoda Roomster. Vozidlo Roomster bylo odraženo na travnatý pás mezi komunikacemi. Vozidlo Octavia po nárazu pokračovalo směrem na Oloví, kdy následně přejelo vlevo do travnatého příkopu.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče vozidla Škoda Roomster, který byl převezen vozidlem RLP do nemocnice Řidička vozidla Škoda Octavia byla taktéž převezena vozidlem RLP do nemocnice. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen provedenou orientační dechovou zkouškou.

Sokolovští dopravní policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, aby jakékoliv informace, které pomohou při vyšetřování, volali na bezplatnou telefonní linku 158.

nprap. Kateřina Krejčí
21. 12. 2015

Odkazy do noveho okna

Místo dopravní nehody

Místo dopravní nehody 

Detailní náhled

Místo dopravní nehody

Místo dopravní nehody 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem