Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Hledáme svědky

TRUTNOVSKO - Řidič z místa dopravní nehody ujel! 

Ve čtvrtek 24. června 2021 v 5:25 hodin v Nádražní ulici v Hostinném dosud neznámý řidič vozidla Škoda naboural před ním jedoucí bílý vůz Peugeot a z místa dopravní nehody ujel.

hostinné.jpgpoškozený PeugeotK dopravní nehodě dle dosud zjištěných skutečností došlo při předjíždění, když neznámý řidič černé Škodovky začal předjíždět Peugeot jedoucí před ním v době, kdy v protisměru přijíždělo jiné osobní vozidlo. Řidič Škoda Octavia se nestačil před předjížděné vozidlo bezpečně zařadit a došlo ke střetu. Vůz Škoda narazil pravým bokem do levé přední části Peugeotu, přičemž řidič Škodovky z místa nehody ujel směrem na Chotěvice. Přivolaní dopravní policisté provedli s oznamovatelem dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem a poškozený vyčíslil předběžnou škodu na 15 tisíc korun.

Z výpovědi poškozeného se mělo jednat o černý sedan značky Škoda Octavia, který má na stranách pod okny stříbrné lišty a po nehodě by měl být poškozen na pravém boku nebo pravé zadní části.

Policie České republiky tímto žádá případné svědky výše uvedené dopravní nehody nechť se obrátí na linku 158 nebo přímo na telefonní číslo 735 785 444. Děkujeme.

por. Pižlová Šárka, DiS.
8. 7. 2021, 9:10

vytisknout  e-mailem