Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Hledáme řidiče bílé dodávky - poškodil čerstvě položený asfalt

PŘÍBRAM - Policisté přivítají svědectví ostatních řidičů, případně jim pomohou i záběry z palubních kamer vozů. 

Příbramští policisté hledají řidiče bílé dodávky (VW - po stranách červené odrazky), který 4. června 2022, dvacet minut po třetí hodině odpoledne, jel v katastru obce Dublovice v pravém jízdním pruhu, který byl vyfrézovaný. Řidič tohoto vozu vůbec nerespektoval dopravní značení o zákazu vjezdu všech vozidel a následně odbočil vlevo do jízdního pruhu ve směru na Sedlčany v době, kdy na semaforu měla vozidla jedoucí od Sedlčan zelenou (v daném místě byl provoz sveden pouze do jednoho, a to levého jízdního pruhu; pravý byl uzavřen, provoz řídil semafor).3 FOTO_03.png

Aby se řidič neznámé dodávky vyhnul střetu s těmito auty, sjel do pravého jízdního pruhu, kde byla směrová šipka doleva a pokračoval v jízdě dál. Svou jízdou ale poškodil čerstvě položený asfalt. Pracovníci firmy, kteří pokládku nového povrchu prováděli, celou záležitost oznámili na linku 158.

Policisté nyní hledají svědky - kdo viděl řidiče bílé dodávky, který 4. června 2022 najel přes zákaz, upravený dopravním značením, na čestvě položený asfalt, ať informace sdělí policistům na linku 158.


mjr. Mgr. Vlasta Suchánková
oddělení tisku a prevence
KŘP Středočeského kraje
6. června 2022

Odkazy do noveho okna

1 FOTO_01

1 FOTO_01 

Detailní náhled

2 FOTO_02

2 FOTO_02 

Detailní náhled

3 FOTO_03

3 FOTO_03 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem