Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Hledáme neznámého mladého muže

KROMĚŘÍŽSKO: Mladík vydával bezcennou napodobeninu telefonu za značkový mobil. 

V úterý odpoledne vstoupil do jedné z kroměřížských restaurací neznámý mladý muž. Přistoupil k baru, u kterého oslovil servírku a hosta. Nabídl jim značkový mobilní telefon. Tvrdil, že mu přístroj darovala jeho babička z Anglie, protože však potřebuje peníze na studium, chce ho prodat. Zboží nabízel v originální krabičce včetně příslušenství i samotný telefon vypadal autenticky. Nejprve za něj požadoval osm tisíc korun, nakonec se ale spokojil s částkou pět tisíc dvě stě korun, kterou mu nabídl oslovený muž sedící u barového pultu. Poté odešel neznámo kam. Při bližším zkoumání mobilu ale kupující zjistil, že telefon je bezcennou kopií značkového přístroje.
Případem se nyní zabývají kroměřížští policisté. Mladík se tímto jednáním dopustil trestného činu podvod a v případě dopadení mu hrozí až dvouleté vězení.
 
V souvislosti s tímto skutkem pátráme po muži ve věku okolo dvaceti let, který je přibližně 160 centimetrů vysoké postavy. Měl tmavé krátce střižené vlasy. Oblečen byl do šedé mikiny s kapucí, černé kožené bundy a tmavých kalhot. Hovořil česky. Vzhledem k tomu, že máme k dispozici fotografii podezřelého, žádáme o pomoc při jeho ztotožnění také veřejnost. Informace k identitě mladého muže nám mohou občané poskytnout na kterémkoliv obvodním oddělení nebo na bezplatné lince 158.
 
22. listopadu 2013, por. Mgr. Simona Kyšnerová
Odkazy do noveho okna

neznámý mladík

neznámý mladík 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem