Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Hledáme možné svědky loupežného přepadení

NYMBURSKO – Neznámí pachatelé muže přepadli v chodbě domu. 

Dne 5. dubna 2017 došlo v Milovicích, v ulici Tyršova k loupežnému přepadení šedesátiletého muže. Ten se krátce po třiadvacáté hodině vracel do místa svého bydliště, kdy po vstupu do panelového domu jej na chodbě oslovil neznámý muž se slovy, aby mu dal peněženku. Při tom v levé ruce držel nůž. To v poškozeném vyvolalo obavu o svůj život a svou peněženku s finanční hotovostí 8 tisíc korun a osobními doklady mu vydal. Muž poté z místa odešel vstupními dveřmi, kde na něho čekal druhý muž.

Poškozený muž se do té doby nacházel v jednom z milovických barů, kde se kriminalistům podařilo zajistit kamerový záznam. A nyní se na veřejnost obrací s žádostí o pomoc, neboť je možné, že muži na fotografii mohou být důležitými svědky v tomto případu a mohou poskytnout informace vedoucí k dopadení pachatele. Jakékoliv informace proto sdělte na L 158, nebo na tel. č. 724 323 475.

Popis osob: první z mužů věk cca 30 – 35 let, vysoký cca 175 cm, tmavý typ, silnější postavy, černé delší vlasy. Popis oblečení se nepodařilo zjistit. Druhý muž bílé pleti, světlé delší vlasy, blíže nezjištěno. 

por. Bc. Petra Potočná
tisková mluvčí
P ČR Nymburk
15. května 2017

svědci milovicesvědci milovicesvědci milovicesvědci milovice


 

vytisknout  e-mailem