Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Hledáme mladíka a svědky kolize

České Budějovice – Cyklistka a mladík na skateboardu. 

Obracíme se na média a potažmo širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při šetření dopravní události, která se stala v době krátce po poledni pátku dne 24. listopadu 2017 na stezce pro chodce a cyklisty u slepého ramene řeky Malše v úseku mezi ulicemi Hroznová a Biskupská v Českých Budějovicích, a to v prostoru u budovy místního gymnázia. Došlo zde ke kolizi cyklistky (75) a dosud neurčeného mladíka na skateboardu. Jednalo se o muže ve věku okolo dvaceti let, hubené postavy, krátkých tmavých vlasů.  Na sobě měl tmavé oblečení a na očích tmavé sluneční brýle.

Vyzýváme tímto uvedeného mladíka na skateboardu, aby se spojit s policisty českobudějovického dopravního inspektorátu a podal k události vysvětlení. Učinit tak může, nejlépe po předchozí domluvě na telefonní lince 974 226 579 (prap. L. Podlešák) či 974 226 588, na jejich služebně v Plavské ulici č. 2 v Českých Budějovicích.

Stejně tak žádáme každého, kdo byl svědkem uvedené události, případně by mohl k identifikaci neznámého mladíka či k ustanovení jeho totožnosti přispět jakoukoliv důvodnou informací, aby tyto poznatky předal policistům na výše uvedených kontaktech či cestou policejní linky číslo 158. Děkujeme.

por. Mgr. Miroslav Doubek   ta.pis@pcr.cz , krpc.pio@pcr.cz

7. prosince 2017

vytisknout  e-mailem