Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Hledá se čivava Laura

ČESKOLIPSKO - Přijali jsme oznámení o jejím odcizení. 

Minulý pátek 19. června odešla majitelka chovné stanice čivav v Petrovicích na Českolipsku  kolem 7. hodiny ráno z domova na nákupy, a když se krátce před 14. hodinou vrátila, zjistila, že z uzamčeného kotce na zahradě zmizela její  pětiměsíční čivava Laura. Jedná se o krátkosrstou čivavu čokoládové barvy, jejíž fotografii zveřejňujeme. Majitelka k ní má silný citový vztah a za informace vedoucí k jejímu vypátrání nabízí odměnu 10 000 korun.odcizená čivavaodcizená čivava

Vzhledem k tomu, že se jedná o čistokrevnou čivavu s průkazem původu, mohla být odcizena na objednávku. Tomu také odpovídá skutečnost, že se dům oznamovatelky nachází na odlehlém místě v obci, kam "zabloudí" jen málokdo.

Pokud víte, kde se nově objevila pětiměsíční čokoládová čivava nápadně podobná fence Lauře z fotografie, kontaktujte nás prosím na lince 158. Podle vyjádření chovatelského klubu se pes tohoto plemene prodává za 25 000 korun. Případ jsme kvalifikovali jako přečin krádeže a také jako přečin porušování domovní svobody, za které pachateli hrozí dva roky odnětí svobody.  Zabývají se jím policisté z Jablonného v Podještědí.

25. 6. 2020
por. Bc. Ivana Baláková
tisková mluvčí KŘP Libereckého kraje

Odkazy do noveho okna

odcizená čivava

odcizená čivava 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem