Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Hledá nové posily na základní útvary

MLADOBOLESLAVSKO - Nově přijatí policisté získají náborový příspěvek 150 tisíc korun. 

Mladoboleslavští policisté přijímají nové posily na své základní útvary. Hledáme ty, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a bojovat proti kriminalitě. V rámci Územního odboru Mladá Boleslav mohou nově přijatí policisté nastoupit službu jako dopravní policisté nebo na šesti obvodních odděleních: Mladá Boleslav I., Mladá Boleslav II., Bělá pod Bezdězem, Benátky nad Jizerou, Dobrovice a Mnichovo Hradiště.hledáme právě tebehledáme právě tebe

Náborový příspěvek ve výši 150 tisíc korun náleží všem nově přijatým policistům. Služební příjem při nástupu, včetně všech příplatků, dosahuje 25.720,- Kč hrubého. Po ukončení základní odborné přípravy (po 1 roce) služební příjem v Mladé Boleslavi činí 33.590,- Kč hrubého.

Mezi benefity, které nabízíme, patří 6 týdnů dovolené, kratší délka základní doby služby (37,5 hod/týden), možnost kariérního růstu, pravidelná lékařská péče, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, po patnácti letech služby má policista nárok na dvoutýdenní ozdravný pobyt nad rámec dovolené a doživotní výsluhový příspěvek.

Hlavní podmínkou pro přijetí je úspěšné absolvování přijímacího řízení, které se skládá z osobnostní, fyzické a zdravotní způsobilosti. Dalšími podmínkami přijetí jsou:

* trestní bezúhonnost
* české občanství
* minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
* nebýt členem politických stran nebo hnutí
* nevykonávat živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost a nebýt členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob, které vykonávají podnikatelskou činnost.

Rádi v našich řadách přivítáme všechny mladé a perspektivní jedince se zájmem o atraktivní a mnohdy adrenalinové zaměstnání, které nabízí ve všech ohledech dokonalé zázemí a možnost kariérního růstu. Všichni noví policisté budou řádně proškoleni pro výkon svého budoucího povolání.

V případě zájmu kontaktujte personalistku Územního odboru policie Mladá Boleslav na tel. číslo 727 966 477, 974 877 400 nebo pište na e-mail: petra.benesova2@pcr.cz

Představení policejní práce zde

por. Bc. Lucie Nováková
tisková mluvčí
P ČR Mladá Boleslav
28. července 2021

Odkazy do noveho okna

hledáme právě Tebe

hledáme právě Tebe 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem