Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Havárie kamionu

Bruntál - řidič byl pod vlivem alkoholu, policistům tvrdil, že pil až po nehodě 

Ve čtvrtek 12. 7. 2018 v 10:10 hodin mezi obcemi Dětřichov nad Bystřicí a Krahulčí řídil 36letý muž nákladní vozidlo Renault s návěsem a havaroval. Dle tvrzení řidiče byl při vyjetí z pravotočivé zatáčky ohrožen protijedoucím vozidlem, a proto sjel za pravý okraj vozovky, kde se čelně střetl se sloupem elektrického vedení. Následně se převrátil se soupravou na pravý bok. Ke zranění osob nedošlo. Při dechové zkoušce policisté řidiči naměřili hodnoty přesahující 2 promile. Muž tvrdil, že po nehodě vypil dvě deci vodky. Způsobená hmotná škoda činí 670 tisíc korun.

Policisté museli po dobu řešení nehody odklánět a řídit dopravu, po vyproštění kamionu, což bylo až po 20:00 hodině, byla komunikace zprůjezdněna v obou směrech.

Dopravní policisté žádají případné svědky nehody či řidiče, kteří místem události projížděli a mohli by poskytnout další informace (ohledně jízdy řidiče nákladního vozidla před havárií, neznámého vozidla, které mělo ohrozit nákladní automobil), aby je kontaktovali na tel. čísle 974 731 254, br.di@pcr.cz.

komisař por. Bc. Pavla Jiroušková

13. 7. 2018

Odkazy do noveho okna

1 havárie náklaďáku1

1 havárie náklaďáku1 

Detailní náhled

2 havárie kamionu

2 havárie kamionu 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem