Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Hasičská fontána 2018

Policisté budou dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu 

V souvislosti s nadcházející sobotní událostí připravila pražská policie adekvátní bezpečnostní opatření, na němž se budou podílet policisté dopravní a pořádkové služby. Ti v úzké spolupráci se strážníky městské policie budou dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu a řídit dopravu v dotčené lokalitě dle rozhodnutí Odboru dopravních agend Magistrátu hlavního města Prahy. Prioritou policie je tak zajištění hladkého průběhu celé akce a bezpečnosti všech zúčastněných osob včetně diváků.

Policie v této souvislosti žádá případné návštěvníky této akce, aby s ohledem na svou bezpečnost důsledně dbali pokynů pořadatelů i přítomných policistů a strážníků a zbytečně nevystavovali sebe i své blízké jakémukoli riziku.

Bližší informace o akci samotné naleznou občané na webových stránkách MV - generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR: http://www.hzscr.cz/hasicska-fontana-2018.aspx.

Informace o dopravních opatřeních a uzavírkách jsou k dispozici na webových stránkách Magistrátu hlavního města Prahy: http://www.praha.eu/jnp/cz/doprava/informace_o_dopravnich_opatrenich_v_3.html.

mjr. Mgr. Andrea Zoulová - 1. června 2018

vytisknout  e-mailem