Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

GLADIATOR RACE 2018

KRAJ - Jeden z nejtěžších a nejpůsobivějších terénních překážkových běhů se konal ve dnech 4. - 6. května 2018. 

Záštitu nad částí závodu záchranných a bezpečnostních složek převzal ředitel Krajského ředitelství policie Středočeského kraje plk. JUDr. Václav Kučera. Celá akce se pak konala pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové.

V sobotu 5. května bylo možné vidět kromě klasických kategorií závod téměř 90 středočeských policistů, kteří vyběhli na trať přeboru krajského ředitele v terénním překážkovém běhu, jež byl součástí závodu Inov-8 Gladiator Race Milovice 2018. Na převážně bahnité trati si i policisté prověřili svoji fyzickou zdatnost, mrštnost a výdrž.

Krajské ředitelství mělo v sobotu přímo v centru dění svůj stánek, kde byly zájemcům o vstup do řad Policie ČR poskytnuty informace a materiály k náboru.
 
Návštěvníci si nenechali ujít ani skvěle předvedené ukázky práce policistů z oddělení služební kynologie a poté i dynamické ukázky kolegů ze středočeské pořádkové jednotky a také středočeské zásahové jednotky, kde obě jednotky předvedli zadržení nebezpečných pachatelů. Za každý úkon byli odměněni zaslouženým potleskem.
 
 


nprap. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Rakovník
9. května 2018

vytisknout  e-mailem