Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Fotbalové utkání FC Viktoria Plzeň s FK Željezničar Sarajevo

PLZEŇSKÝ KRAJ - Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje připravilo v souvislosti se zítřejším fotbalovým utkáním bezpečnostní opatření k zajištění klidu a veřejného pořádku.  

     Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje připravilo v souvislosti se zítřejším fotbalovým utkáním FC Viktoria Plzeň s FK Željezničar Sarajevo bezpečnostní opatření k zajištění klidu a veřejného pořádku. Fotbalové utkání proběhne zítra 16. července 2013 od 17:30 hodin v Doosan Aréně v Plzni.
     Do policejního opatření bude nasazeno několik desítek policistů. Na dodržování veřejného pořádku nejen v bezprostředním okolí fotbalového stadionu budou dohlížet mimo jiné i policisté pořádkové jednotky. Bezpečnost a plynulost silničního provozu budou zajišťovat hlídky dopravní policie. Do policejního opatření budou zahrnuti i členové anikonfliktního týmu.
     Před zápasem, v jeho průběhu, ale i po jeho skončení budeme průběžně shromažďovat a vyhodnocovat aktuální informace i pomocí mobilního monitorovacího centra. Zítřejší utkání je vyhodnoceno jako rizikové, a proto přípravě bezpečnostního opatření věnujeme maximální pozornost. V případě narušení veřejného pořádku jsme připraveni okamžitě a efektivně zasáhnout. Dle předběžných informací by mělo do Plzně dorazit pět set fanoušků hostujícího týmu.
     Žádáme fanoušky, kteří přijedou na zápas, aby parkovali na vyhrazených parkovištích, nebránili provozu a dbali pokynů policistů. Je pravděpodobné, že se fanoušci hostujícího týmu mohou scházet na náměstí Republiky a v okolí stadionu. V těchto místech tak může být omezena doprava v centrální oblasti města. Celou situaci budeme neustále monitorovat. Fanoušky domácího týmu bychom chtěli upozornit, že úsek od mostu ze Spilky a sokolovny bude uzavřený.
 
nprap. Ivana Telekešová, DiS.
15. července 2013

vytisknout  e-mailem