Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Dvě nehody autobusů v jeden den

CHRUDIMSKO - Dnes dopoledne došlo v ostré zatáčce mezi obcemi Skála a Vrbatův Kostelec k nehodě, při které řidič autobusu dle jeho slov musel uhnout před osobním vozidlem Ford Fusion červené barvy. 

Při brzdění a úhybném manévru se řidič autobusu dostal až ke svodidlům, čímž vznikla škoda na dopravním prostředku. Nikdo naštěstí zraněn nebyl. Pokud máte informace o řidiči a vozidle, které pravděpodobně mělo mít na vyjetí za krajnici svůj podíl a jehož řidič bez zastavení pokračoval dál ve své jízdě, volejte kolegům z dopravních nehod na číslo 974 572 251, pro telefonické spojení s chrudimskými "nehodáři" můžete využít i tísňovou linku 158.

O 2 hodiny dříve došlo ke střetu autobusu s nákladním vozidlem na světelné křižovatce v ulici Rooseveltova v Chrudimi. Odtud sanita odvážela jednoho cestujícího, který byl po ošetření z nemocnice propuštěn. Řidič nákladního vozidla už na místě svou vinu uznává, přesto je událost předmětem šetření. V tomto autobusu jelo přibližně 20 cestujících, nikdo další naštěstí nebyl zraněn.

por. Mgr. Eva Maturová
tisková mluvčí
23. července 2019

vytisknout  e-mailem