Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Dvě dopravní nehody s dětmi

Při jedné z dopravních nehod o víkendu zasahoval i vrtulník LZS  

    K první nehodě o víkendu, kdy se střetlo dítě s osobním vozidlem došlo v sobotu 3. listopadu 2012 krátce po13. hodině. Na místní komunikaci v Kladně v ulici Americká došlo k dopravní nehodě a to tím způsobem, že náhle z pravé strany za budovou transformátoru vběhl nezjištěný chlapec do jízdní dráhy vozidlu, kdy řidič rychle zareagoval a prudce zabrzdil. Ke střetu s tímto prvním běžícím chlapcem nedošlo. Za ním v nezjištěné vzdálenosti běžel druhý chlapec, který narazil do zadních pravých dveří vozidla. Nárazem a  následným pádem si 6letý chlapec zlomil lýtkovou kost na pravé noze a byl  přivolanou RZS převezen do kladenské nemocnice k ošetření a hospitalizaci. Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Dopravní nehoda je  předmětem šetření.

    V 17.23 hodin byla téhož dne na linku158 oznámena dopravní nehoda v obci Trpoměchy na Slánsku. Při dopravní nehodě se střetlo  osobní vozidlo se 14 letým chlapcem. 49 letý řidič Škody Fabie, jedoucí ve směru od Slaného na obec Kralovice se střetl  s dosud nezjištěných příčin vstoupícím chlapcem. Tímto  nárazem byl chlapec odražen na protijedoucí vozidlo Škoda Felicie, které jelo ve směru na Slaný a řídičkou byla 32 letá žena. Na místo byla přivolána ihned RZS a  do té doby řidička zraněnému chlapci poskytla první pomoc. Chlapec byl z místa nehody transportován vrtulníkem LZS do motolské nemocnice. Policisté u obou řidičů provedli dechové zkoušky, které byly s negativním výsledkem. Silnice byla po dobu vyšetřování uzavřena. Příčina dopravní nehody je v šetření.

 

5. listopadu 2012

nprap. Jana Šteinerová

 

 

Střelba v ulicích Slaného - v pátek dne 2. listopadu 2012 několik minut po 18. hodině bylo oznámeno na linku 158, že ve Slaném v ulici Soukenická se střílí. Na místo se dostavila policejní hlídka a bylo zjištěno, že v danou dobu touto ulicí projíždělo vozidlo Škoda Felicie, bílé barvy, jehož posádku tvořili dva muži a spolujezdec měl stažené okénko, z kterého střílel. V průběhu této střelby nebyl nikdo zraněn a ani nebyla způsobena žádná škoda na majetku. Při ohledání místa činu zde policisté nalezli 5 nábojnic z plynové pistole. V současné době je případ na samém začátku šetření a policisté po pachatelích intenzivně pátrají. Z taktických důvodů nebudeme k případu nyní poskytovat bližší informace. Případ je prošetřován jako podezření z trestného činu výtržnictví.

vytisknout  e-mailem