Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Dvě dopravní akce

KLATOVSKO - O víkendu se policisté při dvou dopravně bezpečnostních akcích zaměřili na řidiče pod vlivem alkoholu a návykových látek. 

Policisté na Klatovsku se zapojili do celorepublikové dopravně bezpečnostní akce. Akce probíhala od pátku 8. června od 21.00 hodin do 2.00 hodiny v sobotu 9. června 2018. Zapojeno bylo celkem 18 policistů, kteří zjistili jedenáct přestupků, které byly vyřízeny v příkazním řízení v celkové částce  2 600 Kč. Při akci byla zjištěna jedna osoba pod vlivem alkoholu.

Další okresní akce se uskutečnila na Klatovsku v sobotu 9. června od 21.00 hodin do 2.00 hodiny neděle 10. června 2018.  Této akce se zúčastnilo celkem 18 policistů, kteří zjistili dvanáct dopravních přestupků a vyřízeno v příkazním řízení bylo za 1 400 Kč. I při této akci policisté zjistili jednoho řidiče, který je podezřelý ze spáchání trestného činu.

Kontroly byly zaměřeny zejména na řidiče, kteří před jízdou požili alkoholické nápoje nebo jiné návykové látky. Dále na dodržování zákona o provozu na pozemních komunikacích.  Policejní hlídky se zaměřili i na pátrání po hledaných osobách, věcech a odcizených motorových vozidlech.

    

nprap. Ladmanová Dana

12. června 2018

vytisknout  e-mailem