Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Dvě dopravní akce

DOMAŽLICKO - Policisté kontrolovali řidiče, zda nejsou pod vlivem alkoholu a návykových látek, ale i další porušení předpisů. 

Na Domažlicku se o víkendu uskutečnily dvě dopravně bezpečnostní akce, kdy se policisté  zaměřili především na kontrolu řidičů, zda před jízdou nebo během jízdy nepožili alkoholické nápoje nebo neužili návykové látky.

Dále kontrolovali dodržování pravidel silničního provozu, technický stav vozidel i používání bezpečnostních pásů i zádržných systémů a na pátrání po hledaných osobách, věcech a odcizených motorových vozidlech.

První akce se uskutečnila v době od pátku 14. ledna od 20.00 hodin do soboty 15. ledna do  1.00 hodin a druhá v sobotu 15. ledna v době od 16.00 do 21.00 hodin.

Do akcí bylo zapojeno celkem 24 policistů, kteří v průběhu akcí policisté zjistili 21 dopravních přestupků a v příkazním řízení bylo uloženo 6 600 Kč.

Policisté při kontrolách zjistili u deseti vozidel nevyhovující technický stav, po jednom případě nepoužití bezpečnostních pásů a zádržného systému a jeden řidič jel bez řidičského průkazu.

nprap. Dana Ladmanová

18. ledna 2022

vytisknout  e-mailem