Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Dva případy krádeže

CHEBSKO – Odcizili kuřecí maso či kartony cigaret. 

Sedmatřicetiletý muž z Teplé měl v pondělí 10. 6. 2019 ve večerních hodinách navštívit jeden z obchodních domů v Chebu. Tam si měl prohlížet zboží v regálech a nakonec z chladicího boxu odcizit dvě balení kuřecích řízků, které si uschoval do svého batohu. Následně měl projít bez zaplacení prostorem pokladen, ale u vstupních dveří ho zastavila ostraha prodejny, která okamžitě přivolala policejní hlídku.

Na konci května letošního roku měla čtyřiapadesátiletá žena přistoupit v Chebu k jednatřicetiletému cizinci, kterému měla zezadu vytrhnout igelitovou tašku se dvěma kartony cigaret. Poté měla žena i s odcizenou taškou z místa utéct a cizinci tak způsobit škodu téměř dva tisíce korun.

Policisté z obvodního oddělení Cheb – město sdělili sedmatřicetiletému muži i čtyřiapadesátileté ženě podezření ze spáchání přečinu krádeže.

V případě prokázání viny hrozí ženě trest odnětí svobody až na dva roky. Muži z Teplé hrozí trest odnětí svobody až na tři roky, jelikož byl za stejný trestný čin v posledních třech letech pravomocně odsouzen.

nprap. Jakub Kopřiva
14. 6. 2019

vytisknout  e-mailem