Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Dubnová havárie motorkáře

PRAHA VENKOV-JIH – Dopravní policisté hledají případné svědky havárie motorkáře, ke které došlo v polovině letošního dubna na okrese Praha-západ. 

K dopravní nehodě se zraněním na rozhraní bývalých okresů Příbram a Praha-západ poblíž obce Buš vyjížděli krátce před třináctou hodinou ve středu 13. dubna příbramští policisté ze skupiny dopravních nehod.
Dvaatřicetiletý motocyklista, jedoucí po silnici č. II/1022 ve směru od Prahy na Chotilsko, mezi odbočkami na obce Porostliny a Buš, po projetí levotočivé zatáčky nezvládl svůj stroj, vyjel vpravo mimo komunikaci a následně narazil do břehu silničního příkopu. Jeho motocykl Suzuki byl nárazem odražen zpět na komunikaci. Motorkář při havárii utrpěl zranění, se kterými byl letecky transportován do pražské nemocnice.
Uvedený případ si převzali od příbramských kolegů dopravní policisté z územního odboru Praha venkov-JIH, kteří nyní prověřují všechny okolnosti této události a snaží se zjistit, co bylo její bezprostřední příčinou.
Z uvedených důvodů se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a hledají případné svědky této dopravní nehody, kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k průběhu nehody. Svědci se jim mohou přihlásit na telefonních číslech 974 882 458, 974 882 451 nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

nprap. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
17. května 2016

Odkazy do noveho okna

Buš - havarovaný motocykl

Buš - havarovaný motocykl 

Detailní náhled

Buš - situační pohled č. 1

Buš - situační pohled č. 1 

Detailní náhled

Buš - situační pohled č. 2

Buš - situační pohled č. 2 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem