Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
podhomepage

Policie České republiky – Služba cizinecké policie

 

Dosavadní praxe, která bude postupně zrušena – oznamování ubytování cizinců ubytovateli prostřednictvím elektronické pošty (e-mailu)

Ubytovatelé, kteří dosud zasílali data o ubytování cizinců prostřednictvím elektronické pošty (e-mailu) a mají přidělen IDUB (identifikátor ubytovacího zařízení), budou postupně na podnět Ředitelství služby cizinecké policie registrováni do Internetové aplikace Ubyport. Tato činnost je řízena instrukcí ředitele Ředitelství služby cizinecké policie.

Použití miniaplikace Ubydata_19b.xls (Ubydata_19b.ods)

Ředitelství služby cizinecké policie dává volně k užívání miniaplikaci Ubydata_19b.xls (Ubydata_19b.ods). Tato miniaplikace na principu tabulkového dokumentu se skripty umožňuje korektní vkládání dat, provedení kontroly dat a vytvoření exportem UNL soubor s daty. Miniaplikaci je možno stáhnout v sekci  SOUBORY KE STAŽENÍ.  Dne 07.09.2016 vystavena nová verze Ubydata_19b, která  reaguje na problémy se zadáním položky datum ve Windows 10.

POZOR! Dříve používané verze miniaplikace již nesplňují požadavky současné právní úpravy a proto je nutné je nahradit novou verzí Ubydata_19b.

Nezapomeňte si v průběhu ledna 2018 změnit na 1. listu (Ubytovatel) položky „Období OD:“ na 01.01.2018 a „Období DO:“ na 31.01.2019. Jinak Vám Excel nebo OpenOffice neumožní vkládat data „pobyt od“ a „pobyt do“ do tohoto intervalu.

vytisknout  e-mailem