Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Dopravní policisté žádají o pomoc

LEDCE - Policisté z dopravního inspektorátu Územního odboru Plzeň-venkov žádají o pomoc při objasnění dopravní nehody v Ledcích širokou veřejnost. 

Policie České republiky hledá svědky dopravní nehody, která se stala v Ledcích 11. února 2020 patnáct minut po třinácté hodině na místní komunikaci.
Dosud nezjištěný řidič jel s jízdní soupravou složenou z blíže nezjištěného nákladního vozidla oranžové barvy s přívěsem stříbrošedé barvy v obci Ledce, po místní komunikaci ve směru jízdy od pozemní komunikace III/1804 od bývalého JZD, kdy při projíždění kolem zaparkovaného vozidla Renault Kango, došlo ke střetu levé strany blíže nezjištěné jízdní soupravy s pravým zpětným zrcátkem zaparkovaného renaultu. Řidič nákladní soupravy na místě dopravní nehody nezastavil a z místa ujel.

Policisté proto žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakékoliv informace k této dopravní nehodě, které by napomohly k jejímu řádnému prošetření a ustanovení viníka, aby neprodleně kontaktovali Policii ČR, Územní odbor Plzeň-venkov – dopravní inspektorát, tel.: 974 326 111. Informace mohou také podat na linku tísňového volání 158.

vytisknout  e-mailem