Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Dopravní policisté hledají svědky nehody

SOKOLOVSKO – Pomozte při pátrání. 

Sokolovští dopravní policisté pátrání po svědcích dopravní nehody mezi nezjištěným osobním vozidlem a chodkyní, ke které došlo v úterý dne 6. listopadu 2018 v 19:05 hodin v Chodově v ulici U Porcelánky.

Dle tvrzení chodkyně došlo k dopravní nehodě tak, že přecházela vyznačený přechod pro chodce ve směru od parkoviště k lékárně, kdy jí měl ohrozit nezjištěný řidič s nezjištěným vozidlem jedoucí ve směru od kruhového objezdu k ulici Horní. V důsledku toho došlo dle chodkyně ke střetu levé boční části nezjištěného vozidla s chodkyní, která upadla na komunikaci.  Nezjištěný řidič s nezjištěným vozidlem odjel, aniž by si splnil povinnosti účastníka dopravní nehody. Z tohoto důvodu nebylo u nezjištěného řidiče vyloučit vliv alkoholu. Rovněž nebylo možné vyloučit technickou závadu jako příčinu dopravní nehody u nezjištěného vozidla. Přítomnost alkoholu byla u chodkyně vyloučen provedenou dechovou zkouškou. 

Dopravní policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, aby jakékoliv informace, které pomohou při vyšetřování, volali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obrátili na nejbližší policejní služebnu.

nprap. Kateřina Krejčí
8. 11. 2018

Odkazy do noveho okna

Místo dopravní nehody

Místo dopravní nehody 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem