Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Dopravní policisté hledají svědky dvou dopravních nehod

BŘECLAVSKO: Dopravní policisté prověřují dopravní nehody v obci Bulhary a v obci Břeclav, ke kterým došlo dne 16. ledna 2023. 

Břeclavští policisté pátrají po svědcích níže uvedených dopravních nehod:

  1. Dne 16. ledna 2023 přibližně v 18:31 hodin došlo k dopravní nehodě v obci Bulhary před domem č. p. 44, kdy za dosud nezjištěných příčin a okolností došlo k pádu staršího cyklisty na vozovku. V důsledku čehož se dostal tento cyklista do stavu bezvědomí. Podle prvotních zjištění měl cyklista jet ve směru od obce Lednice na obec Milovice.  Následně místem nehody projíždělo vozidlo, které zde zastavilo. Osádka tohoto vozidla duchapřítomně zahájila resuscitaci zraněného muže. Cyklista byl následně zdravotníky převezen se zraněním do nemocnice v Brně. V této souvislosti žádají dopravní policisté, aby se jim přihlásili případní svědci, kteří by přispěli k objasnění okolností a příčin pádu staršího muže. 
  2. Dne 16. ledna 2023 došlo přibližně v 14:49 hodin k dopravní nehodě v obci Břeclav na parkovišti J. Palacha. Kdy doposud nezjištěný řidič nákladního vozidla OPEL VIVARO-B narazil do nákladního vozidla značky FORD FUSION. Podle prvotních informací mělo dojít k dopravní nehodě tím způsobem, že doposud nezjištěný řidič nákladního vozidla OPEL při couvání z parkovacího místa, narazil zadní částí svého vozidla do levé zádní části vozidla FORD, které bylo v pohybu mimo parkovací místo.  Řidič vozidla OPEL měl druhému řidiči odmítnout sepsání záznamu o dopravní nehodě a z místa nehody bez dalšího odjel. Pokud jste byli svědky této události či disponujete záznamem z palubní kamery, který zachycuje tuto událost, ozvěte se prosím dopravním policistům, kteří tuto nehodu šetří.

Pokud disponujete záznamem z palubní kamery, který zachycuje výše uvedené dopravní nehody, nebo jste některou z nehod viděli, ozvěte se prosím policistům z dopravního inspektorátu na tel. 974 632 260 nebo 602 469 135, popř. můžete využít i policejní tísňové linky 158.

Děkujeme Vám za spolupráci.


por. Ing. Bc. Miroslav Měchura, MBA, LL.M., 18.01.2023

vytisknout  e-mailem