Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Dopravní omezení v Praze

V hlavním městě se tento týden uskuteční celá řada kulturních a společenských akcí. S těmi souvisí ať dílčí, nebo rozsáhlá dopravní omezení. 

V souvislosti s již probíhajícím XVI. Všesokolským sletem lze očekávat dopravní omezení především ve čtvrtek a pátek v oblasti Prahy 10 Edenu. Do této lokality bude v tyto dny přiváženo autobusy několik stovek cvičenců. Proto lze v dané lokalitě očekávat dílčí dopravní problémy. Plynulost silniční dopravy budou na místě dozorovat dopravní policisté, kteří ji budou zároveň i korigovat takovým způsobem, aby předešli jakýmkoli zásadnějším komplikacím.

Ve stejném duchu budou policisté přistupovat k dopravní situaci i ve středu v Letňanech, kde se uskuteční koncert skupiny Rolling Stones. Avšak v souvislosti s touto kulturní akcí dojde k mnohem zásadnějšímu zásahu do tamního dopravního režimu.

V okolí místa konání akce totiž bude zcela uzavřena celá řada komunikací, do kterých budou mít povolen vjezd pouze vozidla IZS, MHD a rezidenti, kteří si včas vyzvednou na základě občanského průkazu vjezdové karty na Úřadu městské části Letňany

V okolí koncertu budou uzavřeny tyto komunikace: ulice Jilemnická, Hůlkova, Křivoklátská, Tupolevova, Toužimská, Semilská, Ivančická, Ašská, Kramolínská, NN303, Beladova, Dětenická, Vrchlabská, Slovačíkova, Krnská, Žacléřská.

Více informací najdete pod tímto odkazem: http://www.policie.cz/clanek/rolling-stones-v-letnanech.aspx

Kompletní informace stran městské hromadné dopravy v době koncertu najdete zde: http://www.praha.eu/jnp/cz/doprava/informace_o_dopravnich_opatrenich_v_5.html

Poslední, a dá se říci největší, akcí tohoto týdne je Oslava 115. výročí Harley – Davidson. Tato akce se uskuteční především na Pražském výstavišti v Praze 7. Z tohoto důvodu bude po dobu trvání akce, tedy do neděle, zcela uzavřena ulice U Výstaviště a to od ulice Veletržní až po ulici Partyzánská. Plánek s uzávěrou a objízdné trasy najdete v příloze této tiskové zprávy.

Na všech vyjmenovaných akcích budou přítomni pražští policisté, a to jak dopravní, tak samozřejmě i ti z pořádkové služby, kteří budou dohlížet na klid a veřejný pořádek ve vyjmenovaných lokalitách.

V souvislosti se shora uvedeným žádáme návštěvníky jednotlivých akcí a ostatní obyvatele a návštěvníky metropole, aby dbali pokynů policistů a respektovali jejich rady a doporučení.

por. Mgr. Tomáš Hulan 2. 7. 2018

Odkazy do noveho okna

dopravní omezení Praha 7

dopravní omezení Praha 7 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem