Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Dopravní omezení v krajském městě

České Budějovice - Víkend plný sportu. 

O nadcházejícím víkendu nás v krajském městě čekají dvě sportovní akce, které v určitých místech naruší plynulost dopravy.

V sobotu 23. října 2021 se koná běžecký závod – ½ Maraton, kdy jednotlivé trasy závodu jsou stanovené nejen na náměstí Přemysla Otakara II., ale především v přilehlých ulicích – viz popis a mapa https://www.c-budejovice.cz/bezci-odstartuji-12-maraton-doprava-bude-omezena-trh-na-piaristickem-namesti-nebude

V neděli 24. října 2021 od 16:00 hod. hrají v rámci 12. kola Fortuna ligy domácí fotbalisté SK Dynamo České Budějovice s hráči SK Slavia Praha na Střeleckém ostrově. Tento zápas je vyhodnocen jak rizikový, proto budou posílené policejní hlídky ze strany příslušníků Policie České republiky a také strážníků Městské policie České Budějovice, s cílem snížení rizik eventuálních konfliktů.

V obou případech upozorňujeme českobudějovické občany a návštěvníky města, aby se připravili na dopravní omezení a vzhledem ke konkrétní epidemiologické situace na dodržování Ochranného opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Děkujeme za pochopení a spolupráci při klidném průběhu obou akcí.

por. Bc. Milan Bajcura, krpc.pio@pcr.cz

21. října 2021

vytisknout  e-mailem