Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Policie České republiky – KŘP kraje Vysočina

Dopravní nehody o svátcích

HAVLÍČKOBRODSKO - Tři osoby lehce zraněny 

Během vánočních svátků přijali policisté na Havlíčkobrodsku oznámení o třech dopravních nehodách, při kterých byly lehce zraněny tři osoby, hmotná škoda dosáhla bezmála 140 tisíc korun. Alkohol tentokrát nebyl zjištěn u žádného účastníka nehody.
V sobotu 25.12. před 16. hodinou jela řidička osobního automobilu Škoda po silnici mezi obcemi Krátká Ves a Nové Ransko. Při průjezdu levotočivé zatáčky v klesání nepřizpůsobila rychlost jízdy profilu komunikace a na namrzlém povrchu dostalo vozidlo smyk, na pravé krajnici se odrazilo od nahrnutého sněhu a vyjelo do protisměru, kde se čelně střetlo s protijedoucím osobním automobilem Fiat. Ve Fiatu byly dvě osoby lehce zraněny.
V neděli 26.12. po 8. hodině jela řidička osobního automobilu Škoda směrem od obce Nová Ves u Chotěboře do obce Chotěboř. Zde v klesání po průjezdu pravotočivé zatáčky dostala s vozidlem smyk a vyjela vlevo mimo vozovku, kde se automobil převrátil na střechu. Řidička byla s lehkým zraněním převezena do nemocnice.   
K další nehodě došlo 26.12. po 16. hodině. Mezi obcemi Ledeč nad Sázavou a Hojanovice vběhla řidiči osobního automobilu do jízdní dráhy srna. Řidič nestihl zabrzdit a došlo ke střetu srny a vozidla. Srna byla při srážce usmrcena, ke zranění osob nedošlo.
 

nprap. Monika Pátková

27.12.2010

vytisknout  e-mailem