Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Dopravní nehody

Ve středu 5. listopadu 2008 vyjížděli domažličtí dopravní policisté ke třem nehodám, při nichž nebyl nikdo zraněn. 

Dne 5. listopadu 2008 v 08:00 hodin  došlo k dopravní  nehodě v prostoru čerpací  stanice EuroOil v obci Holýšov. 51letý řidič  nákladního vozidla  zn. Scania  s  návěsem zachytil  pravým předním rohem  návěsu o výdejní stojan pohonných hmot a tento poškodil.  Dechová  zkouška na alkohol byla provedena přístrojem DRÄGER, její výsledek  byl negativní. Ke zranění osob nedošlo.  Škoda na stojanu cca  1000,- Kč a na  návěsu nevznikla.

Včera ve 12:00  hodin  došlo mezi obcemi Miřkov a Horšov k dopravní nehodě  tak,  že 40letému řidiči vozidla Mazda,  jedoucímu po silnici  II. třídy č. 200 ve výše uvedeném směru,  vběhla z levého  silničního příkopu před vozidlo  srna.  Řidič již pro krátkou vzdálenost nestačil  vozidlo zastavit  a došlo ke srážce se srnou. Dechová zkouška byla provedena  přístrojem DRÄGER, její výsledek byl negativní. Ke zranění  osob nedošlo.   Hmotné škody byly vyčísleny na 100 000 korun.

Dne 5. listopadu 2008 v době od 07:00 hodin  do  07:15 hodin došlo k dopravní nehodě  na  parkovišti u prodejny Plus v obci Domažlice. Neznámý řidič s neznámým  vozidlem nezjištěným způsobem poškodil  zde zaparkované vozidlo zn. Ford Transit a poté z místa  nehody ujel. Nehoda se obešla bez  zranění. Na vozidle Ford vznikla škoda cca  25 000,- Kč.

Policie žádá případné svědky, kteří by mohli přispět k objasnění dopravní nehody a k ustanovení neznámého řidiče, aby  se přihlásili na tel. 974 331 255 nebo na linku 158.

nprap. Vladislava Čejková

vytisknout  e-mailem