Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Dopravní nehoda tří osobních vozidel si vyžádala tři zranění

ZLÍNSKO: Škoda je minimálně šedesát tisíc korun. 

Druhý svátek vánoční skončil v Karlovicích dopravní nehodou, při které došlo ke srážce tří osobních vozidel a lehkému zranění dvou žen a jednoho dítěte. Škoda na vozidlech se vyšplhala na šedesát tisíc korun.

V úterý 26. prosince o půl sedmé večer projížděla Karlovicemi čtyřiadvacetiletá žena ve Fordu Fiesta. Při jízdě od Karlovic na Oldřichovice přejela do protisměru, kde se střetla s projíždějícím vozidlem Fiat Punto sedmašedesátiletého řidiče. Jeho vozidlo vlivem nárazu vjelo mimo vozovku, kde narazilo do zaparkovaného vozidla Škoda Octavia, v němž seděli čtyři lidé. Dva z nich, čtyřiatřicetiletá žena a nezletilá dívka, utrpěly lehké zranění. Se zraněním skončila také šestadvacetiletá spolujezdkyně řidičky Fordu Fiesta.

Zkouška na přítomnost alkoholu byla u všech účastníků dopravní nehody negativní. Policisté zadrželi u vozidel Ford a Fiat osvědčení o registraci vozidla pro závady, které znemožňovaly jejich provoz. Přesný průběh dopravní nehody a její příčinu nadále šetří dopravní policisté.

28. prosince 2017, nprap. Monika Kozumplíková

Odkazy do noveho okna

Nehoda Karlovice

Nehoda Karlovice 

Detailní náhled

Nehoda Karlovice 2

Nehoda Karlovice 2 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem