Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Dopravní nehoda s těžkým zraněním

MLADOBOLESLAVSKO- Příčinou bylo nedání přednosti v jízdě. 

V pátek 11. ledna tohoto roku ve 12:35 hodin došlo na hlavním tahu silnice první třídy číslo 38 ve směru jízdy od Nymburka na Mladou Boleslav k vážné dopravní nehodě, při které se střetla dvě osobní vozidla, jedno nákladní a jeden autobus.

Řidička osobního vozidla Fiat nedala na křižovatce v obci Nepřevázka přednost řidiči automobilu Renault a došlo ke střetu. Po nárazu byl řidič se svým vozidlem odhozen na stojící nákladní automobil Hyundai a řidička na autobus.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Řidič osobního vozidla Renault utrpěl těžká zranění, se kterými byl z místa převezen do mladoboleslavské nemocnice. Převezeny byly i další dvě osoby s lehkým zraněním.

Alkohol u všech účastníků dopravní nehody policisté vyloučili dechovou zkouškou. Celková škoda byla vyčíslena na 117 tisíc korun. 

Sedmapadesátiletá řidička nyní čelí podezření ze spáchání trestného činu Těžké ublížení z nedbalosti, za což jí v případě prokázání viny hrozí až čtyřletý trest odnětí svobody.

por. Bc. Lucie Nováková
tisková mluvčí
P ČR Mladá Boleslav
14. ledna 2019

vytisknout  e-mailem