Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Dopravní nehoda na dálnici D6

KLADENSKO – Upadlá kola z nákladního vozidla poškodila dva protijedoucí vozy. 

Kladenští policisté z dopravního inspektorátu dnes 12. listopadu 2019 po jedenácté hodině vyjížděli k dopravní nehodě, která byla oznámena na dálnici D6 nedaleko sjezdu do obce Stochov a Kačice.

Z nákladního vozidla MAN, jedoucího ve směru z Prahy do Nového Strašecí, se za jízdy z dosud nezjištěných příčin uvolnila dvě zadní kola. Jedno kolo přeskočilo středová svodidla a došlo k poškození dvou vozidel, jedoucích na trase do Prahy. Po uvolnění kol na pozemní komunikaci popadalo několik plechových úlomků, které způsobily poškození třetího vozidla, které jelo v daném okamžiku za nákladním vozem, jehož řidičem byl osmatřicetiletý muž. Tovární značky poškozených vozidel jsou Audi, Peugeot a Ford Tranzit.

 Při dopravní nehodě nedošlo k žádnému zranění osob. Škoda na vozidlech byla předběžně vyčíslena na částku 250 000 ,-Kč. V době šetření byla dálnice částečně uzavřena. V současné době se poškozené nákladní vozidlo nachází  v pravém jízdním pruhu ve směru do Nového Strašecí.

Policisté vyzvali všechny řidiče k dechovým zkouškám, které byly s negativním výsledkem a alkohol byl na místě vyloučen.

Co bylo příčinou uvolnění kol z nákladního vozidla je nyní předmětem šetření.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
12. listopadu 2019

vytisknout  e-mailem