Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Dopravní informace

PLZEŇ - Na křižovatce ulic Klatovská, E. Beneše a Thámova dojde v příštím týdnu k výpadku světel na dva dny. Důvodem je výměna stávajícího řadiče za nový. Regulaci provozu převezmou do svých rukou dopravní policisté a dopravní situace bude v místě křižovatky ještě doplněna i přenosným dopravním značením. 

Ve dnech od 9. do 10. listopadu dojde k výpadku světelného signalizačního osvětlení na křižovatce ulic Klatovská, E. Beneše a Thámova v Plzni na Chodském nám. Uvedená křižovatka projde plánovanou rekonstrukcí elektroinstalace - řadiče, kdy bude probíhat demontáž stávajícího za nový. Regulaci provozu převezmou do svých rukou dopravní policisté, kteří budou dohlížet na plynulost a bezpečnost v dopravě.  Zejména kvůli bezpečnosti chodců budou na křižovatce umístěny i přenosné dopravní značky. 

Policisté žádají všechny účastníky silničního provozu, aby se na dotčeném místě pohybovali s maximální opatrností, ohleduplností a respektovali pokyny policistů a umístěného přenosného dopravního značení. 

nprap. Veronika Hokrová
3. listopadu 2021 

Odkazy do noveho okna

Situační plánek

Situační plánek 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem