Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Dopadení dealera

Kriminalisté třetího policejního obvodu dopadli muže, který prodával na Žižkově drogy. 

Detektivové třetího policejního obvodu ze 4. oddělení obecné kriminality, jejichž hlavní pracovní náplní je potírání drogové kriminality, v minulých dnech ukončili práci na objasnění případu prodeje drog v Praze 3. Na základě získaných informací, začali na konci srpna tohoto roku prověřovat třiadvacetiletého muže, který bydlel v Písecké ulici a prodával drogy. Vzhledem k tomu, že se získané poznatky potvrdily a detektivové získali dostatek informací, provedli ve spolupráci se zásahovou jednotkou zákrok a muže u něj doma zadrželi.

Při následné domovní prohlídce v bytě našli více než 2,5 kilogramu konopí, 220 gramů taneční drogy MDMA, 90 gramů pervitinu, hašiš, kokain, velké množství různých tablet a další opiáty. Vše kriminalisté zajistili a odeslali k odborné expertíze z odvětví chemie, aby zjistili, kolik a jaké látky se v nalezených drogách nachází. V bytě byly také zajištěny dvě plynové pistole. 

Zadržený muž je nyní stíhaný vazebně pro trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což mu hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Podle zjištění kriminalistů stíhaný muž prodával drogy minimálně od května loňského roku.

por. Bc. Jan Daněk – 1. 11. 2016

vytisknout  e-mailem