Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Dnes naposledy v práci po devětatřicetileté službě u policie

ČESKOLIPSKO - Poděkování kolegovi za jeho práci a věrnost. 

Dnes ráno se náš kolega kpt. Mgr. Mojmír Železný vypravil do svého zaměstnání po 39 letech a 150 dnech služby u Policie České republiky naposledy. Od zítřka se bude věnovat už jen své rodině a také rekreačnímu sportu, který ho, jak sám říká,  udržuje při duševním i fyzickém zdraví.

Je manželem, otcem dvou synů a také  dvojnásobným dědečkem.  Moc se těší  na to, že si je teď všechny bude moci více užít.

Do služebního poměru k Policii České republiky nastoupil 3. července roku 1982. Po absolvování policejního vzdělávání a základní praxe se stal 1. 12. 1988 starším referentem  Oddělení obecné kriminality Služby kriminální policie a vyšetřování Okresního ředitelství policie v České Lípě a kriminalistice zůstal věrný až do listopadu roku 2012, kdy ho postihly vážné zdravotní problémy.Poděkování kolegovi 1

Po uzdravení nastoupil na funkci komisaře vedoucího kanceláře územního odboru Policie České republiky v České Lípě, kde setrval až do dnešního dne a stal se vrchním komisařem.

Za jeho dlouholetou službu mu včera osobně poděkoval ředitel Krajského ředitelství policie Libereckého kraje plk. Ing. Ondřej Musil a předal mu za dlouhodobé a iniciativní dosahování pracovních výsledků a prosazování dobrého jména Policie České republiky medaili Krajského ředitelství policie. Vysoce hodnotí jeho pracovní výsledky i ředitel územního odboru Policie České republiky v České Lípě plk. Mgr. Petr Rajt, který mu v souvislosti s ukončením jeho služebního poměru předal spolu s Pamětním listem i peněžitý a věcný dar.

30. 11. 2022
por. Bc. Ivana Baláková
tisková mluvčí KŘP Libereckého kraje

Odkazy do noveho okna

poděkování kolegovi 1

poděkování kolegovi 1 

Detailní náhled

poděkování kolegovi 2

poděkování kolegovi 2 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem