Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Divočák nehodu nepřežil

ČESKÁ LÍPA - Škoda na autě činí 20 tisíc korun. 

     Včera kolem půl čtvrté nad ránem projížděl řidič nákladního vozidla značky Iveco s návěsem od Doks na Jestřebí. U Starých Splavů mu pak náhle vběhlo do jízdní dráhy divoké prase na tak krátkou vzdálenost, že už střetu nedokázal zabránit. Divočák nehodu nepřežil. Řidič naštěstí žádné zranění neutrpěl. Hmotná škoda činí 20 tisíc korun. V letošním roce je to v pořadí již 125. nehoda při které se vozidlo střetlo s lesní zvěří. V loňském roce jich bylo za srovnatelné období celkem 148.

 

Zřejmě další podvod na obzoru

     Na policii se v tomto týdnu obrátila  35 letá žena z České Lípy, kterou prostřednictvím internetového serveru zřejmě podvedl zatím neznámý muž. Ten nabízel k prodeji notebook značky Asus, za který si nechal na svůj účet dne 6. listopadu poslat částku 5 tisíc korun. Podle dohody měla být  oznamovatelce obratem doručena zásilka s notebookem, která ale do dnešního dne nedorazila. Navíc prodávající naprosto přestal komunikovat a dělá teď ze sebe "mrtvého brouka". Z jeho dosavadního chování lze usuzovat na to, že nikdy neměl v úmyslu nějaký notebook skutečně oznamovatelce doručit.

 

Chodec se střetl s vozidlem

     Včera kolem 16.30 hodin projížděl ulicí Bedřicha Egermanna v Novém Boru řidič osobního vozidla značky Škoda Octavia, kde se pak střetnul s 50 letým chodcem, který tu přecházel vozovku. Řidič tvrdí, že mu chodec do jeho jízdní dráhy náhle vstoupil, aniž by respektoval pravidla silničního provozu. Dopravní policisté budou míru zavinění u obou účastníků nehody ještě zkoumat. Chodec při střetu s vozidlem utrpěl lehčí zranění, se kterým byl převezen na ošetření do nemocnice.

vytisknout  e-mailem