Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Dívku někdo napadl při venčení psa

BRNO: Aktualizace- muž ze záznamu se přihlásil policistům. 

AKTUALIZACE 19:00 Muž ze záznamu se po jeho zveřejnění přihlásil policistům. Prověřování případu nadále pokračuje. Děkujeme za spolupráci, připomínáme stažení záznamu z médií. 

mjr. Pavel Šváb 

Brněnští kriminalisté vyšetřují napadení nezletilé dívky, které se stalo při venčení psa v pondělí v Juliánově v parčíku ve Slatinské ulici poblíž tamní základní umělecké školy. Asi třicet minut po čtrnácté hodině zatím neznámý muž dívku zezadu napadl a několikrát ji praštil do obličeje. Když upadla na zem, navíc ji několikrát kopnul. Ještě před tím, než došlo k napadení, které mělo sexuální podtext, dívka stačila zavolat svému otci. Ten reagoval okamžitě. Když nemohl sám rychle na místo, alarmoval dva kamarády. Ti možná pachatele vyrušili a záhy dívku našli v parku v bezvědomí. V dáli pak zahlédli odcházejícího pravděpodobného agresora. Kriminalistům vyšetřujícím případ se podařilo získat kamerové záznamy, na nichž se pohybuje muž, který by jim mohl poskytnout velmi důležité informace k incidentu. Kamera zachytila muže ve věku mezi dvaceti až pětadvaceti lety, asi 180 cm vysokého, štíhlé sportovní postavy. Na sobě měl tmavé tričko, tmavé kraťasy a bílé sportovní boty. Na hlavě pak bílou kšiltovku a na očích zrcadlové sluneční brýle. Na zádech batoh ve žluto modré kombinaci s výrazným nápisem.

Informace k totožnosti muže na kamerových záznamech můžete sdělit policistům na tísňovou linku 158. Policie děkuje za spolupráci.

por. Bohumil Malášek, 11. května 2022

vytisknout  e-mailem