Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Devět vyloupených aut

HRADECKO - Ve většině případů se jednalo o mercedesy. 

Policisté na obvodním oddělení 3 Hradec Králové přijali během týdne 9 oznámení o vloupání do vozidel. Vždy se jednalo o vozidla značky Mercedes, jen v jednom případě to bylo vozidlo značky Audi. Dvě vloupání se stala o víkendu v noci z 22. na 23. v ulici Anežky Malé a Milady Horákové, ostatní o týden později z 29. na 30.12. na stejných místech a dále na parkovišti v ulici Pod Zámečkem a v ulici Blodkova. Neznámý pachatel ze všech vozidel odcizil zámek ze dveří u řidiče a z 6 aut odcizil ze středové části volantu airbag. Dále bral vše, co lidé v autech zanechali, jako byla např. autokamera, peníze, doklady, parfémy apod. Na poškození aut a odcizených věcech byla vyčíslena škoda 220 tisíc korun.
U všech případů, které si převzali kriminalisté z oddělení obecné kriminality, se jedná o trestný čin krádež a poškození cizí věci, za což pachateli hrozí trest odnětí svobody od jednoho roku do 5 let.

Žádáme občany, kteří si všimli podezřelé osoby nebo osob pohybujících se okolo zaparkovaných aut, aby zavolali na linku 158.

por. Iva Kormošová
31.12.2018, 10.45

Odkazy do noveho okna

HK

odcizené zámky a airbagy 

Detailní náhled

HK

odcizené zámky a airbagy 

Detailní náhled

HK

odcizené zámky a airbagy 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem