Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Den u 25. protiletadlové brigády V Lipkách ve Strakonicích

Strakonice - Nechyběly ani ukázky Policie ČR  

Na neděli 10.5.2009 připravili vojáci 25. protiletadlové brigády V Lipkách ve Strakonicích již tradiční den otevřených dveří. Ani letos nechyběla Policie ČR, která svými ukázkami oživila bohatý program.
    Ukázku předvedl pyrotechnik Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje České Budějovice. Pyrotechnik divákům představil práci pyrotechniků, některé své vybavení a na závěr předvedl zajištění nástražného výbušného systému ukrytého ve vozidle a jeho následnou likvidaci.

VÚ 2.jpgVÚ 2.jpg

VÚ 3.jpgVÚ 3.jpg

 

 


 

 

 

Poprvé si na této akci  návštěvníci mohli prohlédnout motocykl HONDA v policejním provedení, kterým disponuje dopravní policie Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje v Českých Budějovicích. Dopravní policista krajského ředitelství návštěvníkům rychlý motocykl vážící 350 kg s majáky představil a pohovořil o některých dopravních akcích, při kterých byl motocykl využit.

VÚ 1.jpgVÚ 1.jpg
VÚ.jpgVÚ.jpg

 

 

 

 

 

 


Tak jako každoročně nechybělo ani policejní vozidlo dopravních policistů Územního odboru Strakonice vybavené radarem. Zájemci si mohli radar prohlédnout a zároveň se policistů dotazovat. K dispozici byl i mobilní radar.

Na závěr předvedli psovodi Policie ČR poslušnost svých čtyřnohých kamarádů.
 

VÚ 4.jpgVÚ 4.jpg

vytisknout  e-mailem