Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Den Bezpečnosti

KUTNOHORSKO - Praktické ukázky své práce předvedly vybrané složky Policie ČR, Hasičského záchranného sboru, Zdravotnické záchranné služby a BESIPu. 

Muzeum zemědělské techniky v Čáslavi připravilo vzdělávací akci "Den bezpečnosti", která se skutečnila ve čtvrtek 21. dubna 2022.

Tato akce byla zaměřena zejména pro děti prvního stupně místních a okolních základních škol. Po zahájení akce místostarostou města Čáslav předvedly na hlavní ploše areálu Muzea praktické ukázky své práce vybrané složky Policie ČR, Hasičského záchranného sboru, Zdravotnické záchranné služby a BESIPu.

Průběžně se přítomní setkali na dalších stanovištích s pracovníkem BESIPu, se strážníky Městské policie Čáslav, se zástupci Červeného kříže a Zdravotnické záchranné služby.

V rámci dění si tak každý přítomný mohl prohlédnout přistavenou techniku zúčastněných složek. Pracovníci muzea také zpřístupnili haly s vystavenými historickými traktory tuzemské výroby. Dle prvních reakcí se akce vydařila a proběhla k velké spokojenosti návštěvníků i zúčastněných složek. Celková účast byla vysoká, přišlo přes 1500 dětí a studentů.

por. Mgr. Vendulka Marečková
22. dubna 2022

vytisknout  e-mailem