Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Děkujeme občanům za pomoc

BŘECLAVSKO: Policisté nadále šetří smrtelnou dopravní nehodu. 

AKTUALIZACE ze dne 19. 10. 2018 - Chtěli bychom touto cestou poděkovat občanům za všechny podněty a informace, které jsme na základě uveřejněné výzvy získali. Vozidlo, které jsme hledali, se již podařilo ustanovit. Policisté i nadále prověřují veškeré souvislosti s uvedenou nehodou a událostí se zabývají. por. Mgr. Kamila Haraštová, 19. října 2018

AKTUALIZACE - Policisté žádají občany o pomoc při šetření tragické dopravní nehody. Kolem 3 hod. ranní mělo po silnici ze Strachotína na Pouzdřany projíždět dodávkové vozidlo bílé barvy. Uvedené vozidlo bylo staršího typu, mohlo mít částečně zkorodovanou karoserii. Řidič uvedeného vozidla by mohl poskytnout důležité informace, které by vyšetřovatelům mohly pomoci při dalším šetření.

Jakékoliv poznatky k vozidlu či k jeho řidiči uvítají břeclavští policisté na tel. 974 632 250, mob. telefonu 602 469 135 nebo na tísňové lince 158. Za pomoc a ochotu předem děkujeme.

por. Mgr. Kamila Haraštová, 15. října 2018

Dnes kolem třetí hodiny ranní nalezl kolemjedoucí řidič na silnici mezi Strachotínem a Pouzdřany mrtvého muže. Policisté a břeclavští kriminalisté šetřením na místě zjistili, že se jedná o šestatřicetiletého muže, který se pěší pohyboval na silnici. Dle stop na místě činu muže srazilo vozidlo a z místa ujelo. Jednalo se pravděpodobně o vyšší vozidlo (dodávka, SUV). Kriminalisté zatím nevylučují ani verzi, že si řidič nemusel nutně všimnout, že srazil člověka.

Pátráme po možných svědcích této nehody. Informace k této nehodě přijmeme na lince 158 nebo jakékoli policejní služebně.

Děkujeme za spolupráci.

por. Mgr. Alice Musilová, 13.10. 2018

vytisknout  e-mailem