Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Další výtržníci odhaleni

VSETÍNSKO: Další výtržníci v souvislosti s fotbalovým utkáním ve Velkých Karlovicích 

Policejní komisař minulý týden sdělil dalším osobám podezření pro trestný čin výtržnictví v souvislosti se srpnovým fotbalovým utkáním ve Velkých Karlovicích.
 
Skupina maskovaných osob narušila hladký průběh fotbalového utkání konaného na konci srpna ve Velkých Karlovicích. Policie vyšetřuje tuto událost jako trestný čin výtržnictví. Nebyl to ale jediný incident, který policie řešila v souvislosti s tímto utkáním. Utkání bylo narušeno i třemi jednotlivými událostmi. Za tyto už si na konci září převzaly sdělení podezření pro trestný čin výtržnictví tři osoby a to dva muži a jedna žena.
Kriminalisté získávali informace, které by je dovedly ke konkrétním osobám, jež vnikly zakukleny na stadion. Minulý týden si sdělení podezření převzalo celkem šest mužů ze Vsetína a okolí. Jejich věk je od devatenácti do čtyřiceti let. Ve čtyřech případech pro trestný čin výtržnictví, hrozí mužům dvouletý trest odnětí svobody. Až tři roky vězení hrozí šestadvacetiletému Vsetíňanovi a o rok staršímu muži ze Vsetínska. Tito spáchali trestný čin výtržnictví opětovně.
Na případu kriminalisté nadále pokračují.
 
 
26. října 2015, nprap. Bc. Vladislav Malcharczik

vytisknout  e-mailem