Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Další dopravní nehoda na dálnici D 7

PRAHA VENKOV ZÁPAD – Řidiči, věnujte za jízdy zvýšenou pozornost a dodržujte dopravní předpisy. 

Před sedmou hodinou dnes v pátek 24. ledna 2020 dopravní policisté vyjížděli k oznámené dopravní nehodě, která se stala na dálnici D7 na území okresu Praha západ.

Při dopravní nehodě se střetlo osobní vozidlo značky Ford s nákladním vozem na nájezdu od obce Středokluky na dálnici D7 v úseku 4 kilometru ve směru jízdy do Prahy.

Oba řidiči cestovali ve vozidlech sami a při dopravní nehodě nedošlo k žádnému zranění osob. Policisté řidiče následně vyzvali k dechovým zkouškám, které byly s negativním výsledkem a alkohol byl na místě vyloučen.  Pozemní komunikace nebyla uzavřena a byla plně průjezdná.

Co bylo příčinou dopravní nehody je v šetření.

Policie opět vyzývá řidiče, aby poté co usednou za volant, svou pozornost plně věnovali jízdě v silničním provozu, a to nejen pro svoji bezpečnost, ale i vůči všem účastníkům silničního provozu. Dále v tomto proměnlivém počasí bývají pozemní komunikace v některých úsecích kluzké a dochází tak ke zhoršené sjízdnosti. Z těchto důvodů, je vždy nutno přizpůsobit jízdu stavu a povaze vozovky a dbát na dodržování předpisů  silničního  provozu. Policie neustále apeluje na řidiče, aby za volant usedali vždy odpočatí a zvýšenou pozornost věnovali řízení.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
24. ledna 2020

vytisknout  e-mailem