Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Další antiradar

PARDUBICE - policisté zřejmě odhalili další antiradar 

Dnes okolo dvan

ácté hodiny polední odhalili pardubičtí policisté zřejmě další vozidlo, ve kterém je zabudovaný aktivní antiradar. U vozidla BMW, které jelo po ulici Hradecké v Pardubicích, nebyli policisté schopni delší dobu změřit rychlost jízdy. Radar jim také ani nevykazoval obvyklou chybu, kterou indikovali podezření z aktivních antiradarů v minulosti. Zasahující policista z Oddělení hlídkové služby Pardubice nám řekl: "Pokud se potvrdí podezření, že v tomto vozidle aktivní antiradar je, musím říci, že je to opravdu "dobrá práce" ".

Policisté na místo pozvali pracovníky pardubického magistrátu, kteří vozidlo zajistili a předali ho k odborné expertize znalci z oboru dopravy. Za poslední dobu je to již čtvrté zajištěné vozidlo, u kterého pardubičtí policisté zjistili podezření z používání aktivního antiradaru. Pokud se řidiči prokáže užívání vozidla s aktivním antiradarem, hrozí mu od správního orgánu pokuta až do výše 100.000 korun.

Pardubičtí policisté zároveň řidičům, kteří tato zařízení ve vozidlech mají, vzkazují, že v Pardubickém kraji by je ježdění s aktivním antiradarem mohlo vyjít hodně draho!

16. březen 2011
mjr. Bc. Markéta JANOVSKÁ
tisková mluvčí policie Pardubického kraje

vytisknout  e-mailem