Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

CZECH SAR TEAM na hranicích

KRAJ – Členové spolku Czech SAR Team přivezli policistům, vojákům a celníkům na hranice vitamíny, proteinové tyčinky a další zboží za téměř 27.000,- Kč. 

Včera odpoledne na hraniční přechod v Harrachově za policisty, celníky a vojáky přijeli členové spolku Czech SAR Team s vozidlem plně naloženým vitamíny, proteinovými tyčinkami a dalším zbožím v celkové hodnotě za téměř 27.000,- Kč. Tuto částku vybrali členové spolku mezi sebou a významnou měrou se na její výši také podíleli i jejich příznivci na sociálních sítích. „Zboží jsme následně nakoupili podle přání policistů, celníků a vojáků, kteří v této mimořádné době slouží v první linii na hranicích,“ řekl Daniel Karták, jednatel spolku Czech SAR Team.

Policisté, celníci a vojáci včera odpoledne na hranicích zcela jistě neskrývali radost nad vitamíny a dalším zbožím, které od členů týmu obdrželi během služby. Ještě večer byly další tyto vitamíny, tyčinky s ostatními věcmi předány další směně příslušníků, která nastupovala na noční službu. Samozřejmě, že veškeré zboží, které jsme od členů Czech SAR Teamu převzali, budeme postupně policistům, celníkům i vojákům sloužících na hranicích předávat.

Touto cestou děkujeme celému Czech SAR Teamu a jeho fanouškům, kteří finančně přispěli na nákup vitamínů, tyčinek a dalšího zboží pro příslušníky ozbrojených složek sloužících v době nouzového stavu na hranicích. Členům organizace děkujeme za realizaci celého nákupu i za to, že vše přivezli až na samotné hranice.  Díky!


26. 3. 2020
nprap. Dagmar Sochorová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí

vytisknout  e-mailem