Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Cyklista musel vyhledat ošetření

NÁCHODSKO - Hledáme řidiče bílé Felicie 

Jaroměř cyklista nehodaJaroměř,cyklista-nehoda,Zdroj:Mapy.cz
Policisté z náchodského dopravní inspektorátu žádají o pomoc při vyšetřování dopravní nehody, k níž došlo v Jaroměři počátkem října letošního roku.
Ve středu 3. 10. 2012 se v Husově ulici u železničního nadjezdu v 5.40 hodin střetla Škoda Felicia bílé barvy s cyklistou.
 
Řidič bílé felicie vyjížděl z vedlejší ulice od veterinární ordinace a zřejmě přehlédl cyklistu, sjíždějícího dolů po hlavní silnici ve směru od kruhového objezdu u Montfieldu. Cyklista se autu, které mu vjelo do cesty, již nestihl vyhnout a s autem se střetl. Po střetu se oba řidiči domluvili a rozešli se, aniž si vyměnili své iniciály nebo alespoň telefonní čísla. Cyklista byl posléze nucen vyhledat lékařské ošetření, poté nahlásil dopravní nehodu policii.
 
Policisté žádají řidiče automobilu Škoda Felicia bílé barvy, který se s cyklistou střetl, aby se přihlásil buď na linku 158, nebo přímo na Dopravní inspektorát v Náchodě, stálé službě na telefon 974 534 254. Zajít může též na kterékoli obvodní oddělení policie. Pokud nehodu viděl ještě kdokoli jiný, policisté uvítají i jeho svědectví.
 
por. Mgr. Eva Prachařová
11.10. 2012, v 11:15
Odkazy do noveho okna

Jaroměř cyklista nehoda

Mapka k DN 3.10.2012 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem