Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

AKTUALIZACE-Co se v kadeřnictví stalo?

JIČÍNSKO-Hledáme dva důležité svědky! 

AKTUALIZACE 23.2.2013, 10:00
V souvislosti s vyšetřováním policisté žádají, aby se jim i s rodiči  přihlásil asi 10letý chlapec, který ve čtvrtek 21.2.2013 zhruba mezi 16:45 a 17:00 vyšel z kadeřnictví v ulici Pod lipou v Hořicích. Chlapec má světlé "na ježka" ostříhané vlasy a na sobě měl černé kalhoty a modrou bundu.Podle svědectví, které máme k dispozici, měl popojít asi 30 metrů od vchodu do provozovny směrem ke kostelu, tam se zastavit, otočit a pozorovat vchod do kadeřnictví v okamžiku, kdy do něho měl vcházet asi 185 cm vysoký muž v černé bundě a modrých riflích. I tento muž by pro nás mohl být důležitým svědkem a žádáme tedy, aby se přihlásil, stejně jako chlapec, buď přímo na Obvodní oddělení policie v Hořicích, nebo na linku 158.

 
AKTUALIZACE 22.2.2013, 9:00:
Kriminalisté ve věci zahájili úkony v trestním řízení pro podezření z pokusu vraždy.
Žena utrpěla pravděpodobně kolem 17 hodiny velmi vážná zranění hlavy, která nasvědčují cizímu zavinění a po ohledání místa činu kriminalisté zjisitli, že by mohl mít útok i loupežný motiv.
 
V této souvislosti prosíme veřejnost o jakékoliv poznatky a informace týkající se čehokoliv podezřelého v ulici Pod lipou v Hořicích, zejména ve včerejších odpoledních hodinách v okolí provozovny kadeřnictví. Zároveň prosíme všechny zákazníky a zákaznice, kteří včera od 14 hodiny až do zavření provozovny byli přímo v objektu kadeřnictví, aby se přihlásili buď osobně na Obvodním oddělení policie v Hořicích, nebo na linku 158. 

21.2.2013, 22:30 
Krajští kriminalisté ve spolupráci s jičínskými kolegy vyšetřují od čtvrtečních večerních hodin událost, ke které došlo v provozovně kadeřnictví v Hořicích. Třiapadesátiletou kadeřnici zde našel ležet její syn v tratolišti krve v době, kdy provozovna byla již zavřená . Žena byla s vážným zraněním hlavy převezena do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.
Veškeré okolnosti týkající se zranění ženy kriminalisté intenzivně vyšetřují. V tuto chvíli nelze vyloučit ani cizí zavinění ani nešťastnou událost.
 
mjr. Mgr. Ivana Ježková
 

vytisknout  e-mailem