Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Otevření recepce

Policie ČR v Hradci Králové v novém 

 
Dne 28. ledna 2009 byla slavnostně otevřena další zrekonstruovaná recepce policejní služebny v našem regionu - Obvodní oddělení II. se sídlem na Slezském předměstí, na Pospíšilově třídě v Hradci Králové. Jedná se o v pořadí devátou služebnu od roku 1997 v rámci Pardubického a Královéhradeckého kraje. Toto „koordinační a krizové centrum“ proběhlo rekonstrukcí v rámci Projektu P1000.

zázemí vstupní haly
Slavnostního otevření se zúčastnili zástupci nejvyššího managementu východočeské Policie ČR a další hosté. Setkání se tak konalo za účasti ředitele Krajského ředitelství policie Východočeského kraje plk. JUDr. Petra Přibyla, zástupce ředitele pro vnější službu plk. JUDr. Jaroslava Jonáka, náměstek pro ekonomiku plk. Ing. Josefa Nerudy, vedoucího Územního odboru vnější služby v Hradci Králové plk. Mgr. Josefa Macháčka, vedoucího obvodního oddělení npor. Miloše Veselého a jeho zástupce. Pozvání přijal také ředitel Městské policie Hradec Králové Ing. Miroslav Hloušek se svým zástupcem a také radní pro oblast kultury a školství z Krajského úřadu v Hradci Králové PhDr. Bc. Jiří Nosek. Přítomni byli také policistky z preventivně informačního odboru východočeské policie a zástupci médií.

Na setkání si mohli přítomní hosté prohlédnout zrekonstruované prostory určené pro občany, ale i nové zázemí pro sloužící policisty. Vstupní hala s recepcí v modrobílém provedení naskytla mj. pohled na příjemné posezení pro příchozí návštěvníky, kde se nacházel i koutek pro děti. Nově bylo zřízeno i zázemí pro případně čekající maminky s batolaty. Čekání občanům zpříjemňuje panel s preventivními materiály a videoprojekcí.

Věříme, že tyto nové prostory přispějí dalším krokem ke zkvalitnění služeb, které naši policisté poskytují dnes a denně občanům.

Více nalzente také ve fotogalerii  Policejní služebny - důvěra a bezpečí .


por. Mgr. Lenka Burýšková
Odkazy do noveho okna

budova Policie ČR - obvod

budova Policie ČR - obvod 

Detailní náhled

nová recepce

nová recepce 

Detailní náhled

přítomní hosté

přítomní hosté 

Detailní náhled

slavnostní přestřihnutí pásky

slavnostní přestřihnutí pásky 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem