Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Chtěl si vynutit sex

Dívku nejdřív sledoval, pak zaútočil. Poznáváte ho? 

Od prvního července prošetřují kriminalisté prvního oddělení druhého policejního obvodu případ momentálně kvalifikovaný jako podezření z trestného činu znásilnění.

Událost se odehrála prvního července přibližně v půl třetí ráno v ulici U Jezera V Praze 5, kde neznámý mladík zastoupil poškozené cestu a chtěl ji znásilnit, kdy ji začal osahávat na intimních místech. Poškozená se vyvstalé situaci bránila, a proto začala křičet na celé kolo a volat o pomoc. Toho se násilník zalekl a z místa odešel pryč.

Kriminalisté v rámci prošetřování zjistili, že oba aktéři popsané události byli nejprve na jedné z tamních diskoték. Poškozená poté z diskotéky odešla a hledaný jí začal sledovat přes tamní lávku, vestibulem metra Luka až do zmiňované ulice U Jezera.

Dále detektivové vědí, že se násilník po napadení poškozené vrátil zpět na diskotéku. Byť kriminalisté zjistili stran tohoto případu velké množství informací, dotyčného se jim i tak zatím ztotožnit, vypátrat a zadržet nepodařilo.

Proto se nyní obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Pokud mladíka na záběru bezpečnostní kamery poznáváte, znáte jeho totožnost, potažmo místo jeho pobytu či pohybu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158.

por. Mgr. Tomáš Hulan 15. 7. 2018

vytisknout  e-mailem