Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Českých 100 nejlepších 2016

Další policistka získala titul Lady PRO. 

 

Lady PROLady PRO - kpt. Martina Kubánková

Dnes ve Španělském sále Pražského hradu se konal ve večerních hodinách slavnostní galavečer Českých 100 Nejlepších.

Na galavečeru významní hosté předali ocenění několika společnostem a podnikům, kteří se umístili mezi Českými 100 nejlepšími a dále tituly Lady PRO.

Dalším úspěchem pro Policii ČR je ocenění policistky z Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje kpt. Martiny Kubánkové. Získala titul Lady PRO a ocenění ji předal ministr financí Andrej Babiš.

Cílem soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” je nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti, které dosahují vynikajících a mimořádných výsledků.

Čestný titul LADY PRO - by měl náležet ženám, které ve své manažerské, obchodní, politické, sportovní, umělecké nebo jiné významné činnosti a kariéře, dosáhly skutečně mimořádných úspěchů.

 

kpt. Ing. Martina Kubánková

U Policie České republiky pracuje od roku 1991, tedy již 25 let. V současné době je zařazena na oddělení kriminálních analýz SKPV Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje. Její hlavní služební činností je práce analytika při zpracování případových analýz pro potřeby SKPV. Vynikající je také při kreslení identikitů – portrétů svědků či podezřelých.
 
Kromě toho je kapitánkou ženské reprezentace policejního volejbalového družstva. Toto družstvo pod jejím vedením získalo na posledních třech evropských šampionátech jednu medaili zlatou a dvě bronzové. V roce 2016 vyhrála ocenění pro nejlepšího sportovce Policie České republiky. V květnu letošního roku byla v Kazani na policejním mistrovství Evropy ve volejbale žen, jako první sportovkyně, uvedena do Síně slávy Evropské policejní sportovní unie.

 

25.listopadu 2016
kpt. Ivana Nguyenová
tisková mluvčí
Policejní prezidium ČR

Odkazy do noveho okna

Lady PRO

Lady PRO 

Detailní náhled

Lady PRO

Lady PRO 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem